Close

Sardiinia purjereisi teise nädala videokokkuvõte

Vaata, millega tegelesime sügisel Sardiinias, Korsikal ja Toscana saartel

Loe veel Meltemi seiklustesi erinevatel vetel

reisikalender
Johan Rannast

India ookeani purjereis imelistele Seišellidele

25.11. – 05.12.2023

Kui Seišellid seonduvad tavapäraselt rikaste ja ilusate rannapuhkusega, siis Meltemi Adventures viib sellel erakordsel purjereisil osalejad eelkõige avastama Seišellide unikaalset loodust ja vahvat kohalikku elu-olu. Otse loomulikult on parim viis selle India ookeani pärli avastamiseks katamaraaniga läbi saarestiku seilates.

Loe edasi »
reisikalender
Johan Rannast

Purje- ja matkareis Assoori saartele

REISI KUUPÄEVAD ON TÄPSUSTAMISEL

Kaks nädalat ehedaid elamusi ja aktiivset puhkust keset Atlandi ookeani varjatud imesid. Assoori saared on õigustatult avamere purjetajate ja matkajate unistus. Nagu eelmised purjereisid sinnakanti ka tõestanud on, unelmate sihtkoht. Oma asukoha tõttu Atlandi ookeani keskel on need saared peatuspaigaks enamikule Põhja-Atlandit ületavatele purjejahtidele ja samas tänu oma erilisele asukohale küllaltki vähe külastatud turistide poolt.

Loe edasi »
reisikalender
Johan Rannast

Vaikse ookeani purjereis Prantsuse Polüneesias

21.10. – 04.11.2023
Paljude matkapurjetajate suur unistus purjetada Vaikse ookeani paradiisisaartele on taas täitumas. 2023. aasta oktoobrikuus lendab Meltemi Adventures´i reisiseltskond teisele poole maakera, et seilata 2 nädalat Prantsuse Polüneesia Seltsisaarte kristallselgetes vetes.

Loe edasi »