Close

Kariibid 2018

"Aga kas sina tead, kes on pilaat?" "Melelöövel, muidugi!" Meltemi purjereisid on jõudnud "Kariibi mere piraatide" filmidest tuntud vetesse.

Nobedamad reisisellid asusid juba nädal tagasi teisipäeval teele. Purjekad saadi kätte nagu ikka tavaks on, laupäeval.

 

Kuna ajavahe ja kehva internetiühenduse + kalli kõneminuti hinna tõttu on info kätte saamine raskendatud, siis reisi ajal siia liiga palju täiendusi teha vist ei saa, aga vaatame, kuidas kujuneb. Pärast reisi on paljud lubanud erinevaid reisikirjasid kirjutada.

 

Täna on teisipäev, 13.märts ja Eestis on eriti sompus ja märg ilm. Kariibidel aga on käimas (või noh algamas, kuna ajavahe on 6h) juba teine purjetamisots Dominicalt tagasi Martiniquele. Kogu kahe nädala reisi plaan on selline:

Lisan siia mõned pildid, mis minuni on erinevate inimeste vahendusel jõudnud. Erilisi olude kirjeldusi mul teile lisada ei ole. Palju on läbi käinud vana hea lause “Suvaline maaliline p*sk”, mis tähendab seda, et kogu aeg on nii ilus, et ei jõua enam ära imestada.

 

Mari ja Aivari pildid:

Teine postitus

Täna on siis juba 19. märts. Eestis keskpäev, Kariibidel väga varajane hommikutund. Vahepeal on ära purjetatud kaks kõige pikemat otsa – Martiniquelt Barbadosele ja Barbadoselt Canouan’i. Mõlemal korral oldi kõvasti üle 20 tunni korraga teel. Viimasel teekonnal ütlesid ühe laeva navigatsiooniseadmed üles. Õnneks oli olemas Navionics back-upiks ja isemeisterdatud tinalood mahlapakist ja kalalandist 🙂 Ja kui laevaga nii juhtub, siis saabtema nimeks Black Out Pearl :D. St Vincentil saab loodetavasti asjad korda.

 

Eile purjetati lühike tunnine ots Tobago Cays’sse ja täna minnakse edasi Blue Lagooni. Ehk et juba kodusadamale lähemale jälle. Kui proovisin reisilistelt muljeid küsida, siis ega nad muud osanudki lühidalt öelda kui et ebareaalselt ilus on ja nagu oleks pildi sisse astunud, kus vesi on sinisem kui taevas.

 

PS! Barbadosel käidi ka Mount Gay rummitehases. See rumm oli suvel Guitsibaaris põhiline.

 

Ega meil jäägi muud üle, kui kadestades pilte vaadata 🙂 Siin Aivari ja Maria pildid:

Ja siin on Jaani suurepärased tabamused meie vaprast kolmikust kai ääres:

Loe veel Meltemi seiklustesi erinevatel vetel

Blogi (est)
Johan Rannast

Kariibid 2018

“Aga kas sina tead, kes on pilaat?”

“Melelöövel, muidugi!”

Meltemi purjereisid on jõudnud “Kariibi mere piraatide” filmidest tuntud vetesse.

Loe edasi »
reisikalender
Johan Rannast

Kariibi mere purjereis – tuulepealsed saared

30.11. – 14.12.2024

Novembri lõpus stardib Meltemi Adventures´i reisiseltskond taas Kariibi mere purjereisile. Seekord seilame lausa kolme uhke katamaraaniga Guadeloupelt ümberkaudsetele Tuulepealsetele saartele. Suur seiklus ootab sind Kariibi merel. Tere tulemast pardale!

Loe edasi »